info

Úvodní info

admin
on Čvc 10, 2020

Ahoj!

Jsme vysokoškolskej spolek weFFUK fungující na půdě Filozofické fakulty Univerzity Karlovy. Pořádáme seznamováky a akce, aby se stala tvoje léta na vejšce nezapomenutelná! Kromě toho, že ti pomůžeme zorientovat se ve škole, v SISu, zapsat si předměty i najít nejlepší menzu, ti zprostředkujeme to nejdůležitější – nový kamarády, bez kterých by vejška neměla smysl a byla by i podstatně těžší. Vždycky je přece lepší dát hlavy dohromady.

WeFFUK není jen spolek a Prefilda není jenom seznamovák. Je to tvůj novej začátek, tak začni vejšku parádně a pojeď s náma na Prefilda seznamovák!

POZOR! VŠECHNY PŘIHLÁŠKY UZAVÍRÁME DNE 25. 8. 2022!

Místo

Pojedeme do chatové osady Elite, která se nachází v Doksech Starých Splavech. Je kousek od Máchova jezera, takže nezapomeň plavky, protože nás bude čekat voda, pláž a snad i sluníčko! Kolem je krásná příroda a super kiosky. Budeme ubytování ve čtyřlůžkových chatkách.

Program

Samozřejmě tě čeká spousta seznamovacích her a soutěží, ale čekají tě i informační programy o škole, besedy s učiteli i studenty, různý workshopy, sport, táborák, a hlavně tuna zábavy.

Strava

V ceně seznamovacího kurzu je polopenze, pokud bys měl/a nějaký speciální nároky na jídlo, neváhej nás kontaktovat a spolu to vyřešíme. K obědu si budeš moct koupit cokoliv v bistrech a restauracích kus od kempu. Vem si raději do kempu dostatek hotovosti, jen v některých kioscích berou karty, tak ať máš na dost piv a malinovek.

Upozornění

Po přihlášení na Prefildu si raději zkontroluj mail pořádně, včetně spamu, potvrzovací mail by ti tam mohl spadnout.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *